Aku. lančana testera - GRAPHITE 58G043
25.186,80 RSD (20.989,00 RSD bez PDV)
Duboka nasadna glava 1/2", 12 tačaka - NEO TOOLS
336,00 RSD(280,00 RSD bez PDV)
Aku. duvač za lišće – GRAPHITE 58G044
12.978,00 RSD (10.815,00 RSD bez PDV)
Aku. duvač za lišće GRAPHITE 58G044 od 36 V Li-Ion (Energy+) dizajniran je za baštu, garažu i kućnu upotrebu. Koristiti se za izduvavanje i čišćenje. Poseduje dugme za zaključavanje neprekidnog rada i dugme za turbo opciju (rad od približno 2 sekunde). Ergonomska ručka za udobnu upotrebu jednom rukom i naramenica za lako rukovanje. Duvač sa rastavljenom cevi je lako čuvati i nositi. Isporučuje se bez baterija (2 x 18V).
| Proizvođač | GRAPHITE |
|---|---|
| Napon | 2 x 18 V |
| Maksimalni broj obrtaja | 20000 o/min |
| Maksimalna brzina duvanja | 150 km/h |
| Intenzitet zvuka | 95,6 dB |
| Težina | 3.48 kg |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
58G044
Kategorije: Akumulatorski alati, Baštenski AKU alati, Baštenski program, Duvalice
Oznaka: Duvač
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Aku. duvač za lišće – GRAPHITE 58G044 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 58G044 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Baštenski usisivač – duvalica – drobilica lišća 3500W NEO TOOLS 04-624
ŠIFRA:
04-624
6.600,00 RSD (5.500,00 RSD bez PDV)
Aku. trimer 18V ONE+™ sa baterijom (2.0 Ah) i punjačem – RYOBI RLT183220S
ŠIFRA:
RLT183220S
Akumulatorska prskalica, 18V ONE+™ – RYOBI OWS1880
ŠIFRA:
OWS1880
Aku. trimer 18V ONE+™ HP – RYOBI RY18LTX33A-0
ŠIFRA:
RY18LTX33A-0
