Drška za čegrtaljku 3/4", 24 zuba - NEO TOOLS 08-355
7.998,00 RSD (6.665,00 RSD bez PDV)
Ručka L-tip, 450 mm, 3/4" - NEO TOOLS 08-357
3.828,00 RSD (3.190,00 RSD bez PDV)
Fleksibilna ručka 3/4″, 510 mm – NEO TOOLS 08-356
4.398,00 RSD (3.665,00 RSD bez PDV)
NEO TOOLS 08-356 fleksibilna ručka od 3/4″ dužine 510 mm. Proizvod je izrađen od trajnog hrom-vanadijum čelika. TUV Rheinland sertifikat garantuje visok kvalitet i pouzdanost proizvoda. Brend NEO ispunjava očekivanja profesionalaca.
| Proizvođač | NEO TOOLS |
|---|---|
| Tip ručke | Fleksibilna |
| Dužina | 510 mm |
| Veličina navoja | 3/4″ |
| Težina | 1.888 kg |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
08-356
Kategorije: Alati, Moto program, Pribor za alat, Ostalo
Oznaka: Fleksibilna ručka
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Fleksibilna ručka 3/4″, 510 mm – NEO TOOLS 08-356 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 08-356 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Regulator pritiska Black Line 1/2˝ – OMEGA AIR 2506479
ŠIFRA:
2506479
Pripravna jedinica Black Line 1/2˝ – OMEGA AIR 2505405
ŠIFRA:
2505405
6.360,00 RSD (5.300,00 RSD bez PDV)
Polir vunica – KSEIBI
ŠIFRA:
68902X
300,00 RSD(250,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Univerzalni zglob (okretna spojka) 3/8″ – NEO TOOLS 08-154
ŠIFRA:
08-154
634,80 RSD (529,00 RSD bez PDV)
Gurtne gumene za stezanje – TOP TOOLS
ŠIFRA:
97X19X
186,00 RSD(155,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Katanac – TOP TOOLS
ŠIFRA:
90U27X
266,40 RSD(222,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Katanac – TOP TOOLS
ŠIFRA:
90U30X
205,20 RSD(171,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
