Izmenjivo rezervno sečivo (zubi 12mm) - BIHUI PTSJ12
932,40 RSD (777,00 RSD bez PDV)
Gleterica ravna - BIHUI PTSBPL
1.332,00 RSD (1.110,00 RSD bez PDV)
Izmenjivo rezervno sečivo (zubi 10mm) – BIHUI PTSJ10
932,40 RSD (777,00 RSD bez PDV)
Rezervno sečivo BIHUI PTSJ10 najvišeg je kvaliteta. Napravljen je od nerđajućeg čelika debljine 0,7 mm i poseduje široki aluminijumski učvršćivač. Savršeno glatko i izdržljivo sečivo ima zube dimenzija 10×10 mm. Dimenzija – 280x115mm.
| Proizvođač | BIHUI |
|---|---|
| Materijal | Inox |
| Dimenzija | 280×115 mm |
| Namena | Za profesionalce, Za keramiku, Za građevince |
| Uvoznik | Poljobit d.o.o. |
| Težina | 0.26 kg |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
PTSJ10
Kategorije: Alati i oprema, Alati i mašine za keramiku
Oznaka: Rezervno sečivo za gletericu
Opis
Rezervno sečivo BIHUI PTSJ10, za set nazubljenih gleterica (BIHUI PTSJG8), najvišeg je kvaliteta. Napravljen je od nerđajućeg čelika debljine 0,7 mm i poseduje široki aluminijumski učvršćivač. Savršeno glatko i izdržljivo sečivo ima sledeće dimenzije: dužina 280mm, širina 115mm. Sadrži zube kvadratnog oblika (zareza) dimenzije 10×10 mm.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Izmenjivo rezervno sečivo (zubi 10mm) – BIHUI PTSJ10 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | PTSJ10 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Mašina za sečenje pločica 1500W – GRAPHITE (59G892)
ŠIFRA:
59G892
55.560,00 RSD (46.300,00 RSD bez PDV)
Gleterica leptir – BIHUI
ŠIFRA:
PTKxx
919,20 RSD(766,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ručni rezač keramike velikog formata – BIHUI LFMC5
ŠIFRA:
LFMC5
26.770,80 RSD (22.309,00 RSD bez PDV)
Vakumski držač za grube površine sa pumpicom – BIHUI SCVU8
ŠIFRA:
SCVU8
10.966,80 RSD (9.139,00 RSD bez PDV)
