Ključ za filter ulja, tipa čaše, 95 mm, 15 tačaka - NEO TOOLS 11-369
474,00 RSD (395,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 86 mm, 16 tačaka - NEO TOOLS 11-371
492,00 RSD (410,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 108 mm, 15 tačaka – NEO TOOLS 11-370
492,00 RSD (410,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter za ulje u obliku čaše, prečnika 108 mm, 15-tačkasti sa prihvatom od 3/8″.
| Proizvođač | NEO TOOLS |
|---|---|
| Tip čaure/čašice | 15 tačaka |
| Veličina navoja | 3/8″ |
| Veličina čašice | 108 mm |
| Težina | 0.213 kg |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
11-370
Kategorije: Ručni alati, Ključevi, Alati, Moto program
Oznaka: Ključ za filter ulja
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Ključ za filter ulja, tipa čaše, 108 mm, 15 tačaka – NEO TOOLS 11-370 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 11-370 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 96 mm, 18 tačaka – NEO TOOLS 11-373
ŠIFRA:
11-373
492,00 RSD (410,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 86 mm, 16 tačaka – NEO TOOLS 11-371
ŠIFRA:
11-371
492,00 RSD (410,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 80 mm, 15 tačaka – NEO TOOLS 11-367
ŠIFRA:
11-367
450,00 RSD (375,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 73 mm, 14 tačaka – NEO TOOLS 11-363
ŠIFRA:
11-363
420,00 RSD (350,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 76 mm, 12 tačaka – NEO TOOLS 11-360
ŠIFRA:
11-360
420,00 RSD (350,00 RSD bez PDV)
Ključ okasti Premium – TOPEX
ŠIFRA:
35D85X
2.078,40 RSD(1.732,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ključ brzi – TOPEX
ŠIFRA:
35D74X
837,60 RSD(698,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ključ cevasti – TOP TOOLS
ŠIFRA:
35D19X
664,80 RSD(554,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Podesivi ključ – TOPEX
ŠIFRA:
35D12X
534,00 RSD(445,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
