Set alata za blokiranje radilice za VAG 1.2/1.4 TSI/TFSI/TGI benzinske motore - NEO TOOLS 11-338
13.884,00 RSD (11.570,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 65 mm, 14 tačaka - NEO TOOLS 11-361
420,00 RSD (350,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 76 mm, 12 tačaka – NEO TOOLS 11-360
420,00 RSD (350,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter za ulje u obliku čaše, prečnika 76 mm, 12-tačkasti sa prihvatom od 3/8″.
| Proizvođač | NEO TOOLS |
|---|---|
| Tip čaure/čašice | Dvanestougaona |
| Veličina navoja | 3/8″ |
| Veličina čašice | 76 mm |
| Težina | 0.145 kg |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
11-360
Kategorije: Ručni alati, Ključevi, Alati, Moto program
Oznaka: Ključ za filter ulja
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Ključ za filter ulja, tipa čaše, 76 mm, 12 tačaka – NEO TOOLS 11-360 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 11-360 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 86 mm, 16 tačaka – NEO TOOLS 11-371
ŠIFRA:
11-371
492,00 RSD (410,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 74 mm, 15 tačaka – NEO TOOLS 11-365
ŠIFRA:
11-365
420,00 RSD (350,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 76 mm, 14 tačaka – NEO TOOLS 11-364
ŠIFRA:
11-364
420,00 RSD (350,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 73 mm, 14 tačaka – NEO TOOLS 11-363
ŠIFRA:
11-363
420,00 RSD (350,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 67 mm, 14 tačaka – NEO TOOLS 11-362
ŠIFRA:
11-362
420,00 RSD (350,00 RSD bez PDV)
Ključ za filter ulja, tipa čaše, 65 mm, 14 tačaka – NEO TOOLS 11-361
ŠIFRA:
11-361
420,00 RSD (350,00 RSD bez PDV)
Ključ za uljni filter – NEO TOOLS
ŠIFRA:
11-23X
886,80 RSD
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ključ brzi sa zglobom – NEO TOOLS
ŠIFRA:
09-05X-06X
1.254,00 RSD(1.045,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ključ okasti -TOPEX
ŠIFRA:
35D80X-82X
340,80 RSD(284,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ključ cevasti – TOP TOOLS
ŠIFRA:
35D19X
664,80 RSD(554,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ključ T francuski Premium – TOPEX
ŠIFRA:
35D15X
4.608,00 RSD(3.840,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
