Potezač brisača - NEO TOOLS 11-827
840,00 RSD (700,00 RSD bez PDV)
Komplet za demontažu vetrobranskog stakla na automobilu - NEO TOOLS 11-819
3.684,00 RSD (3.070,00 RSD bez PDV)
Ključ za lambda sondu 22 x 90 mm, 3/8″ – NEO TOOLS 11-205
1.044,00 RSD (870,00 RSD bez PDV)
Nasadni ključ senzora za kiseonik NEO TOOLS 11-205 je dugačak – 90 mm standardne veličine – 22 mm sa priključkom od 3/8″. Posebna rupa na ključu omogućava ugradnju i deinstalaciju senzora kiseonika bez odvajanja žica. Proizvod je napravljen od izdržljivog hrom-vanadijum čelika koji garantuje dugogodišnj upotreb. TUV Rheinland sertifikat garantuje visok kvalitet i pouzdanost proizvoda. Neo brend ispunjava očekivanja profesionalaca.
| Proizvođač | NEO TOOLS |
|---|---|
| Dužina | 90 mm |
| Veličina navoja | 3/8″ |
| Veličina čašice | 22 mm |
| Težina | 0.263 kg |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
11-205
Kategorije: Ručni alati, Ključevi, Alati, Ostali ručni alati, Moto program
Oznaka: Ključ za lambda sondu
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Ključ za lambda sondu 22 x 90 mm, 3/8″ – NEO TOOLS 11-205 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 11-205 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Ključ sa lancem za filter ulja, 1/2″, 60 – 115 mm – NEO TOOLS 11-381
ŠIFRA:
11-381
1.747,20 RSD (1.456,00 RSD bez PDV)
Set alata za blokiranje radilice za VAG 1.2/1.4 TSI/TFSI/TGI benzinske motore – NEO TOOLS 11-338
ŠIFRA:
11-338
13.884,00 RSD (11.570,00 RSD bez PDV)
Set alata za blokiranje radilice OPEL dizel motora – NEO TOOLS 11-330
ŠIFRA:
11-330
20.748,00 RSD (17.290,00 RSD bez PDV)
Set alata za blokiranje radilice BMW, LAND ROVER i OPEL dizel motora – NEO TOOLS 11-317
ŠIFRA:
11-317
14.172,00 RSD (11.810,00 RSD bez PDV)
Set alata za blokiranje radilice BMW dizel motora – NEO TOOLS 11-316
ŠIFRA:
11-316
13.452,00 RSD (11.210,00 RSD bez PDV)
Set alata za blokiranje radilice VAG benzinskih motora – NEO TOOLS 11-307
ŠIFRA:
11-307
7.080,00 RSD (5.900,00 RSD bez PDV)
