Nasadni ključevi lambda sonde, set 3 kom. - NEO TOOLS 11-203
2.520,00 RSD (2.100,00 RSD bez PDV)
Pribor za skidanje tapacirunga - NEO TOOLS 11-823
1.198,80 RSD Originalna cena je bila: 1.198,80 RSD.630,00 RSDTrenutna cena je: 630,00 RSD. (525,00 RSD bez PDV)
Ključ za lambda sondu 22×30 mm, 3/8″ – NEO TOOLS 11-204
954,00 RSD (795,00 RSD bez PDV)
Nasadni ključ senzora za kiseonik NEO TOOLS 11-204 je kratak – 30 mm standardne veličine – 22 mm sa priključkom od 3/8″. Posebna rupa na ključu omogućava ugradnju i deinstalaciju senzora kiseonika bez odvajanja žica. Proizvod je napravljen od izdržljivog hrom-vanadijum čelika koji garantuje dugogodišnju upotrebu. TUV Rheinland sertifikat garantuje visok kvalitet i pouzdanost proizvoda. Neo brebnd ispunjava očekivanja profesionalaca.
| Proizvođač | NEO TOOLS |
|---|---|
| Veličina navoja | 3/8″ |
| Veličina čašice | 22 mm |
| Težina | 0.17 kg |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
11-204
Kategorije: Ručni alati, Ključevi, Alati, Moto program
Oznaka: Ključ za lambda sondu
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Ključ za lambda sondu 22×30 mm, 3/8″ – NEO TOOLS 11-204 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 11-204 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Podesivi ključ za uljni filter (20°) 63,5-116 mm – NEO TOOLS 11-240
ŠIFRA:
11-240
1.197,60 RSD (998,00 RSD bez PDV)
Ključ za uljni filter – NEO TOOLS
ŠIFRA:
11-23X
886,80 RSD
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ključ imbus – NEO TOOLS
ŠIFRA:
09-53X-54X
80,40 RSD(67,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ključ brzi – NEO TOOLS
ŠIFRA:
09-06X
876,00 RSD(730,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ključ imbus – TOPEX
ŠIFRA:
35D90X-91X
79,20 RSD(66,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ključ viljuškasti Premium – TOPEX
ŠIFRA:
35D65X
1.417,20 RSD(1.181,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
