Testera za sečenje metala BORMANN (BCS2030)
23.880,00 RSD (19.900,00 RSD bez PDV)
Aku. čekić-bušilica SDS+ (bez četkica), 18V ONE+™ HP – RYOBI RSDS18X-0
31.080,00 RSD (25.900,00 RSD bez PDV)
Udarna bušilica 900 W – BORMANN Lite BID6300
5.460,00 RSD (4.550,00 RSD bez PDV)
Udarna bušilica BORMANN Lite BID6300 snage 900 W poseduje brzostezujuću glavu sa prihvatom do 13 mm. Raspon obrtnog momenta se kreće od 0-3000 RPM. Sadrži funkcije bušenja i udarnog bušenja. Svrdlo ima prekidač za biranje smera desno/levo, podešavanje brzine koraka kao i blokadu rada. Robusna ergonomska drška poboljšava udobnost i sigurnost na radu. Odlikuje se izuzetnim odnosom cena/kvalitet pošto svojim kvalitetom uveliko prevazilazi klasične tzv. „HOBI“ alate. Pakovanje – kartonska kutija.
| Proizvođač | BORMANN |
|---|---|
| Napon | 230V~50Hz |
| Snaga | 900 W |
| Obrtaja u minuti | 0-3000 rpm |
| Tip stezne glave | Bez ključa |
| Opseg stezne glave | do 13mm |
| Težina pakovanja | 2kg |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
BID6300
Kategorije: Električni alati, Bušilice i odvijači
Oznake: BORMANN LITE, Udarna bušilica
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Udarna bušilica 900 W – BORMANN Lite BID6300 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | BID6300 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Udarni čekić za demoliranje SDS Max 1300W, BMC – GRAPHITE 58G877
ŠIFRA:
58G877
27.000,00 RSD (22.500,00 RSD bez PDV)
Stubna bušilica Φ13mm, 350W , V590mm – BORMANN (BKD1310)
ŠIFRA:
BKD1310
17.400,00 RSD (14.500,00 RSD bez PDV)
Kompresor za vazduh (uljni) 3 KS, 100l – BORMANN Lite BAT5015
ŠIFRA:
BAT5015
45.000,00 RSD (37.500,00 RSD bez PDV)
Akumulatorski udarni ključ, 20V – BORMANN Lite BCD2620
ŠIFRA:
BCD2620
13.080,00 RSD (10.900,00 RSD bez PDV)
Akumulatorska bušilica u setu, 18V – BORMANN Lite BCD2400
ŠIFRA:
BCD2400
6.588,00 RSD (5.490,00 RSD bez PDV)
Čekić-bušilica SDS MAX 1050W, BMC – GRAPHITE 58G875
ŠIFRA:
58G875
28.680,00 RSD (23.900,00 RSD bez PDV)
