Radna lampa 4W magnetna - NEO TOOLS 99-045
924,00 RSD (770,00 RSD bez PDV)
Ormar sa alatom - NEO TOOLS 84-223+G
99.288,00 RSD (82.740,00 RSD bez PDV)
Vakum podizač stakla 80kg – NEO TOOLS – 56-806
1.489,20 RSD (1.241,00 RSD bez PDV)
Dvostruka usisna čaša za prozore 80 kg, 56-806 NEO opremljena sa dve brave od visokokvalitetne plastike. Dizajniran je za praktičan transport elemenata sa ravnim i glatkim površinama, npr.
– prozorsko okno,
– auto prozori,
– lim,
– keramičke pločice,
– laminati.
Alat je napravljen od kombinacije plastike i dvostruke gumene gumene čašice prečnika od 120 mm. Dizajniran je za nosivost do 80 kg. Pruža snažan i siguran zahvat, značajno poboljšavajući udobnost rada.
| Proizvođač | NEO TOOLS |
|---|---|
| Prečnik | 2 x 120 mm |
| Nosivost | 80 kg |
| Težina | 0.679 kg |
Na zalihama
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Vakum podizač stakla 80kg – NEO TOOLS – 56-806 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 56-806 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
BIHUI LFCSB-6C set vakuumskih usisnih čaša (6 kom)
ŠIFRA:
LFCSB-6C
63.120,00 RSD (52.600,00 RSD bez PDV)
Vakumski držač za grube površine sa pumpicom – BIHUI SCVU8
ŠIFRA:
SCVU8
10.966,80 RSD (9.139,00 RSD bez PDV)
Set alata za blokiranje radilice za VAG 1.2/1.4 TSI/TFSI/TGI benzinske motore – NEO TOOLS 11-338
ŠIFRA:
11-338
13.884,00 RSD (11.570,00 RSD bez PDV)
Set alata za blokiranje radilice BMW benzinskih motora – NEO TOOLS 11-312
ŠIFRA:
11-312
14.196,00 RSD (11.830,00 RSD bez PDV)
Set alata za blokiranje radilice VAG benzinskih motora – NEO TOOLS 11-307
ŠIFRA:
11-307
7.080,00 RSD (5.900,00 RSD bez PDV)
Sajla za kanalizaciju – TOP TOOLS
ŠIFRA:
34D30X
354,00 RSD(295,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
