Izmenjiva drška - BIHUI PTSJHD
1.472,40 RSD (1.227,00 RSD bez PDV)
Set dijamantskih kruna za keramiku M14 (6 kom) - BIHUI DBDMK6
20.751,60 RSD (17.293,00 RSD bez PDV)
Vakumski držač (trostruki) – BIHUI SCTB4
4.165,20 RSD (3.471,00 RSD bez PDV)
Profesionalni vakumski držač (trostruki) – BIHUI SCTB4 napravljen je od aluminijuma sa gumenim vakumom. Prečnika 5″ ima nosivost od 110kg. Ergonomska ručica za veću udobnost u radu. Idealan je za nošenje keramičkih pločica, mermera i stakla.
| Proizvođač | BIHUI |
|---|---|
| Prečnik | 125 mm |
| Nosivost | 110 kg |
| Namena | Za profesionalce, Za keramiku, Za staklo |
| Težina | 1.54 kg |
Na zalihama
Opis
Profesionalni vakumski držač (trostruki) – BIHUI SCTB4 napravljen je od aluminijuma sa gumenim vakumom. Prečnika 5″ ima nosivost od 110kg. Ergonomska ručica za veću udobnost u radu. Idealan je za nošenje keramičkih pločica, mermera i stakla. Pre upotrebe proverite da li je površina čista i glatka.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Vakumski držač (trostruki) – BIHUI SCTB4 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | SCTB4 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
BIHUI LFCSB-6C set vakuumskih usisnih čaša (6 kom)
ŠIFRA:
LFCSB-6C
63.120,00 RSD (52.600,00 RSD bez PDV)
BIHUI AGMPD mini suvi polirni diskovi
ŠIFRA:
AGMPDX
607,20 RSD(506,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Vakumski držač za grube površine sa pumpicom – BIHUI SCVU8
ŠIFRA:
SCVU8
10.966,80 RSD (9.139,00 RSD bez PDV)
