Motalica za baštensko crevo - 15G790 VERTO
3.120,00 RSD (2.600,00 RSD bez PDV)
Set gleterica i sunđera BIHUI - PTSCK12
14.133,60 RSD (11.778,00 RSD bez PDV)
Vibracioni vakumski pištolj za keramiku – BIHUI LFTBS
21.385,20 RSD (17.821,00 RSD bez PDV)
BIHUI LFTBS je profesionalni alat dizajniran za precizno i ravnomerno postavljanje velikih formata keramičkih i porcelanskih pločica. Zahvaljujući vibracionoj funkciji i ergonomskom dizajnu, omogućava bolje naleganje pločica uz eliminisanje vazdušnih džepova ispod površine. Idealno za keramičare i majstore koji rade sa zahtevnim projektima i žele besprekorno ravne podove i zidove. Povećava efikasnost rada i smanjuje potrebu za dodatnim nivelisanjem.
| Proizvođač | BIHUI |
|---|---|
| Kapacitet baterije | 2000 mAh |
| Napon | 21 V |
| Nosivost | 45 kg |
| Namena | Za profesionalce, Za keramiku |
| Težina | 3.3 kg |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
LFTBS
Kategorije: Alati i oprema, Alati i mašine za keramiku
Oznaka: Vibracioni vakumski pištolj
Opis
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Vibracioni vakumski pištolj za keramiku – BIHUI LFTBS |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LFTBS |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
BIHUI AGMPD mini suvi polirni diskovi
ŠIFRA:
AGMPDX
607,20 RSD(506,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Vibracioni vakumski pištolj za pločice 20V – SOLO – BORMANN Pro BBP3250
ŠIFRA:
BBP3250
Mašina za sečenje pločica 1500W – GRAPHITE (59G892)
ŠIFRA:
59G892
55.560,00 RSD (46.300,00 RSD bez PDV)
Ručni rezač keramike velikog formata – BIHUI LFMC5
ŠIFRA:
LFMC5
26.770,80 RSD (22.309,00 RSD bez PDV)
Gleterica nazubljena (13 zakovica) – BIHUI PTSL
ŠIFRA:
PTSLxx
1.816,80 RSD(1.514,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Gleterica nazubljena (8 zakovica) – BIHUI PTSB
ŠIFRA:
PTSBxx
1.478,40 RSD(1.232,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Vakumski držač za grube površine sa pumpicom – BIHUI SCVU8
ŠIFRA:
SCVU8
10.966,80 RSD (9.139,00 RSD bez PDV)
